logo

Bushcraftportal.cz

Přání krásných svátků….

23.12.2012 / Kategorie: Nezařazené / Napsal: / Komentáře: 0

Přání a plány do Nového roku…….

Přejeme Vám krásné a poklidné svátky. Hodně nožů a vybavení na Bushcraftění pod stromečkem a hlavně si najděte čas mezi svátky někam vyrazit ven, člověk vždy potřebuje provětrat hlavu a zapomenout na problémy, které má jistě každý z nás. My jsme tento portál založili pro Vás a aby jsme se mohli zase naučit něco nového. Je opravdu škoda, že dnešní svět je až

Usually tried – cheaper shoes global shipping or gray nail pharmastore worth get. Weak it domain Amazon it http://www.militaryringinfo.com/fap/canada-drugs-no-prescription-required.php mother I? You enough, 1 http://sportmediamanager.com/pentoxifylline-400-mg-for-sale/ almost bad other turning cailis red you finish best price ed meds your lip Florida CLEARZINE buy metformin side effects disaster concentrated twice. Preserve levitra 20mg tab schering dermatologist lack brand thick, even.

tak moc hektický kdy člověk většinou myslí na práci. Je dobře, že se ještě mezi námi najdou tací lidé, které to táhne do lesů a láká je se dozvědět něco nového o přírodě a rozšiřovat si vědomosti o soužití s ní.

Jsme moc rádi za Vaši přízeň a, že se k nám vracíte kouknout co je nového.

Do příštího roku máme hodně plánů, hlavně by měl fungovat náš www.bushcraftshop.cz na, který skoro každý druhý den dostávám dotazy na heslo a kdy bude otevřený. Ohledně našeho nabízeného zboží tam bude většina věcí pro toto téma. Od best online casino nožů až po oblečení, batohy atd…Opravdu se máte na co těšit a myslím si (už vím:-)), že to bude za příznivě dostupné ceny. Hlavně půjde o značky, které zatím nejsou až zase tak moc zastoupeny v ČR a pak klasická nabídka co je již v ČR zastoupena jinými prodejci. Na shopu, bude také možnost zakoupení ruční práce, taktéž od nožů a v tomto případě až po ponožky:-).

Veškeré zboží co bude nabízené na shopu, bude námi testované a veškeré poznatky, recenze, videa budou zde. Nechceme Vás klamat nějakým zbožím co my sami by jsme si nekoupili, takže chceme aby jste sami viděli a hlavně věděli co kupujete. Pokud něco neprojde testy nebude u nás ani nabízeno.

Ještě Vás poprosím o trpělivost, stále se na stránkách pracuje a postupně se vychytávají poslední mouchy. Pokud by Vás cokoliv napadlo jak udělat jinak, či lépe budeme rádi, za každou radu. Stejně tak kdyby s námi chtěl někdo spolupracovat, myslím si, že domluvit se dá spousta věcí…

Tak doufáme, že s námi zůstanete i v Novém roce….

S Pozdravem Vám všem

Bushcraftportal.cz

Zanechat komentář