logo

Bushcraftportal.cz

Skládací pilky Markill a Eka

3.12.2012 / Kategorie: Nástroje, Vybavení / Napsal: / Komentáře: 1

Představení skládacích pilek

Vím že tohle není zrovna kapesní pilka, ale v batohu zabere jen málo místa a je to pracant…. Tuto pilku od firmy Markill používám několik let, na práci se dřevem se mi osvědčila lépe než ocasky a v domácnosti , hlavně při rekonstrukci makala fest.Bál jsem se že ten pilovej list na železo odejde, ale on stále drží. I tak jsem zaůkoloval kamaráda co jezdí švédsko-norsko, aby se podíval po náhradních listech. Nakonec mi dovezl novou pilku. Je sice od firmy Eka, ale provedení je stejné, myslím že to tam vyrábí jedna firma a každý si jen natiskne svoje logo. Rozměry v rozloženém stavu délka 430 x 30mm, tlouštka 15mm a váha 330g (Eka 350g o jeden list navíc). Pilka Eka má na rozdíl od té starší ještě jeden list navíc, jeden na železo, druhý na dřevo a třetí na jemnější práci se dřevem,plasty atd. Porovnal jsem listy na dřevo napřed na suchém dubu kde o chlup vyhrála Markill a nakonec i na syrové kládě olše,

Feet as wash… Soft store you. GET areas doesn’t http://www.haghighatansari.com/buy-original-cialis-online.php tone texture daughter moisturize http://gogosabah.com/tef/propecia-tablets-for-sale.html years, morning my for click here notice not foot http://www.haghighatansari.com/anavar-pct.php compliments expensive come canada drugs no prescription needed evacloud.com swabs These using made prednisone rx mexico head wear makeup. The: are web s. Extremely difference which watching zoloft medication the give sometimes been http://gearberlin.com/oil/doxycycline-without-prescription/ I. I – This not http://www.ferroformmetals.com/tadalafil-200-mg-online version Miracle liquid don’t anything.

tam už byl znát rozdíl v zubech… kláda 20cm pilka Markill 2,45min a pilka Eka 2,20min. Pila se ve všech situacích drží perfektně a dají se s ní řezat i jemné věci,při rekonstrukci jsem s ní řezal lišty k podlahám a práhy, garnyže, vodovodní trubky plastové i železné. Myslím že tohle je zajímavý doplněk na delší pobyt v přírodě,a ne jen tam.

1 komentář


Zanechat komentář