logo

Bushcraftportal.cz

JUBÖ Fire STARTOVAČ

20.06.2013 / Kategorie: Oheň, Přežití, dovednosti / Napsal: / Komentáře: 8

Nový ,,STARTOVAČ,, určitě stojí za to ho vyzkoušet….

Dnes Vám představíme náš nový výrobek, který bude možné zakoupit ZDE. Tento startovač ohně, jak mu

sami říkáme, je prodávaný pod naší značkou JUBÖ. Je extrémně hořlavý a stačí opravdu mini jiskra k jeho vzplanutí. Potom záleží jaké množství zapálíte, ale i malinké množství vydrží hořet cca 60 sekund což je dost času na to, aby jste rozdělali oheň z připraveného dřeva, které postupně přiložíte. FIRE startovač je dodávaný v plechové krabičce. Obsah krabičky vystačí k 20-40ti rozděláním ohně! Zejména vhodný podpalovač pro škrtadla a firesteely!

Jedná se o výhradně přírodní produkt, není napuštěn žádnou chemickou látkou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

8 komentářů

  • Thom (administrátor)
   dne 11.9.2013 v 16.31

   Ale tohle my víme. Tento podpalovač slouží méňe zdatným lidem k podpálení ohně firesteelem. Dost lidí zná firesteel z tv atd.a chce ho mít třeba jen pro radost a nebo k zapálení ohňe v krbu pak se ptají na podpalovač a právě k tomuto slouží. Pokud jste zdatný nepotřebujete ho a vystačíte si s tim co najdete.

 1. Pěkná kravina akorát tak pro nějakého vypatlaného amíka, stačí trocha obyčejné vaty za zlomek ceny. :o))))

 2. Jaroslav
  dne 26.11.2014 v 23.33

  Určitě to až taková zbytečnost pro mnohé nebude. Vypadá to jistě stylověji než pouhá vata a jako záloha pro nečekané chvíle se jistě hodí.

 3. purschack
  dne 20.5.2015 v 11.14

  neohrnujte nos.. chodim s gnistou a jako „podpůrnou berlicku“ používam odlicovaci tampon z vaty… kdyz je hodne vetrno nebo hodne prsi, tak se to hodi.. parkrat se mi ale stalo ze sem berlicku nemel a kdyz bylo vsude vsechno navlhly a foukal vitr jak blazen, tak bych za takovejhle uschlej kousek „pojmenuj-si.to.jak.chces“ dal nevim co 😀 neumite si predstavit tu frustraci, kdyz stokrat pomoci firesteelu rozdelate ohen a po stoprvni se vam to ne a ne a ne povest


Zanechat komentář