logo

Bushcraftportal.cz

DRŽÁK PŘÍSLUŠENSTVÍ NA SUCHÝ ZIP 5.11 LIGHT-WRITING PATCH

21.06.2017 / Kategorie: Batohy, tašky, KPZ, Přežití, dovednosti, Tipy, návody, Vybavení / Napsal: / Komentáře: 0

Když jsem před nějakým časem našel v katalogu firmy 5.11 tenhle mini organizér, hned jsem věděl, že tohle je to, co mi dlouho chybělo.

Není to nic zázračného, trochu sucháče, trochu gumového pružidla a je to. Každopádně nápad dobrý. Rozměry – šířka 75 mm a výška 100 mm přesně pasují na většinu velcro panelů na bundách a mikinách, které nosím.

Některé věci se v organizéru pronesou, ale na drobnosti je to fajn. Také malá kapsička na kartu nebo občanku je šikovná. Používám ho pár měsíců a můžu říct, že je to praktická drobnost.

 

Organizér pojme pár věcí, které rád používám a mám ve věcech pořádek. Sucháč drží jako ďas, a to i když do organizéru nacpu nesmyslně velké věci jako třeba nářaďák a svítilnu. Při uchycení na velcro na mikině už byla váha znát. Chtěl jsem jen zkusit, jak to bude držet.

Velcro  samozřejmě není jen na mikině, ale také uvnitř batohů a brašen. To mi vyhovuje, mohu si kdykoli kamkoli organizér nalepit.

Vyrábí se ve dvou barvách, černé a coyote a bohužel jen v jednom rozměru. Čím víc jsem organizér využíval, tím víc mi chybí větší variabilita.

Jiný rozměr a rozvržení pružidel by byl moc fajn. Pár nápadů se v hlavě zrodilo, ale o tom bude až příští článek. Rozšířená nabídka organizérů z naší produkce přijde již brzo.

Hezký den přeje Kraken

Zanechat komentář