Vše začalo mojí cestou ze Šumperku, v Praze jsem naložil Martina (Skota) a už jsme pádili směr Dobříš za Bulisem. Ten už na nás čekal, připravený. Vyrazili jsme do lesů, kolem 20:00 hod. jsme přišli na místo kde jsme měli v plánu přenocovat. Martin si pro nás připravil překvapení a tak k večeři byl králík a sušené hovězí. Musím říct, že to bylo výborný.

Bulis vytáhl z krosničky licí kleště a pánvičku a už se tavilo.

Chvíli jsme ještě seděli u ohně a kecali.

Druhý den začal výbornou snídaní a pomalu jsme se začali chystat k odchodu. Za sebe musím říct, že jsem moc nepocítil že by mi v batohu nějaké jídlo ubylo. Právě naopak krosna byla snad ještě těžší než předchozí den:-).

Cesta byla příjemná, celou dobu jsme probírali vybavení a Bulis se snažil, aby jsme šli pro nás zajímavým terénem.


Došli jsme k jednomu malému srubu kde jsme se domluvili na pauze a tak byl čas udělat pár fotek, při pohybu v lesích jsme samozřejmě měli pušky v obalech.

Pak už nás čekala cesta k Bulisovi na Rezavou kudlu, Martin postavil přístřešek. Já jsem rozdělal oheň a Bulis připravil těsto na chleba.

Mezi tím než se pekl chleba tak jsme řezali, sekali, dlabali a bylo to moc fajn:-).

Třetí den se už vstávalo hůř, protože jsme věděli, že nás už čeká cesta domů. Tak jsme si udělali ještě pár posledních fotek a pomalinku se pobalili a vyrazili směr Dobříš.

Kluci moc Vám děkuji za opravdu hezké zážitky a možnost se cournout po Brdech. Už se těším na další akce s Vámi…

Sdílet

1 komentář

Zanechat komentář