logo

Bushcraftportal.cz

Bushcraft obchod v Praze Na Václavce 28

8.10.2018 / Kategorie: Batohy, tašky, Lékařství, Nástroje, Nože, Oblečení, Ruční výroba (Nožíří), Sériová výroba, Sněžnice, Vybavení / Napsal: / Komentáře: 2

Za měsíc to budou čtyři roky, co byla otevřena prodejna v Šumperku. První bushcraftová prodejna v Čechách, teda pardon na Moravě ☺

Odkaz na článek ZDE! 

Prodejna po roce od otevření 🙂 

Od té doby se událo hodně věcí.

Prodávaný sortiment se mnohonásobně rozšířil. Dostali jsme na prodejnu značky, o kterých se nám před čtyřmi roky ani nesnilo. Stále se snažíme zlepšovat služby a nabízet kvalitní a prověřené zboží.

Už dávno to není jen koníček. Je to práce, každodenní tvrdá dřina, do které se stále snažíme vkládat svoje srdce a svůj um. Někdy se nám to daří víc a někdy míň. Každý den není posvícení. Obloha není vždy jasná a i to slunce je někdy v mracích a čelíme bouřkám, nepřízni počasí a osudu. 

Ale držíme se hesla: „Není špatného počasí, pouze špatné vybavení“.

 

 

S myšlenkou na prodejnu v Praze jsme si hráli už nějaký čas. Znáte to, vždy má něco jiného přednost. Stavba a vybavení kovárny a kovodílny a s tím i spojená výroba nožů ve větším měřítku. Nebo úprava prostor na šicí dílnu, vybavení dílny a také rozšíření sortimentu o vlastní produkty.

Bylo a stále je toho hodně co chceme stihnout. Detaily nebudu prozrazovat 🙂

Na letošní Bushcraftshow 2018 v Anglii jsme si u večerní kávy řekli, že nastal čas to zase posunout dál. Často jsme dostávali otázky, kdy bude otevřena prodejna v Praze. Vrhli jsme se na hledání vhodného prostoru pro naši prodejnu. Nebudu Vás zatěžovat detaily, ale není to taková legrace, jak se zdá. Jednu výhodu jsme měli. Prodavače. Martin Hlaváč alias Skoťák s námi nějaký čas jezdil jako pomocník na výstavách nožů a zdál se být na tuto pozici ten pravý. Ano, není to usměvavá slečna, ale má sukni ☺ teda kilt, a když jde do tuhého tak se také usměje. Hlavně má zkušenosti z terénu a umí dobře poradit.

Prostor, který se nám nejvíc zamlouval, byl na Praze 5, asi 10 min chůze od metra Anděl a 12 minut od Smíchovského nádraží.

Není to žádná hala, ale mini prodejna a velikosti cca 50 m².

Naběhli jsme do tohoto prázdného prostoru a po krátké poradě jsme si řekli, co kde bude stát. Představa byla jasná, využijeme palet a prken. Jde to k bushcraftu nejlépe a myslím, že to nevypadá špatně.

Časem se jistě prodejna bude měnit, jako to bylo s prodejnou v Šumperku.

1. 10. 2018 proběhlo slavnostní otevření druhé bushcraftové prodejny tentokrát v Praze v ulici Na Václavce 28.

Otevírací doba je prozatím zkušební a časem se bude dle potřeby a zkušeností měnit.

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY PRAHA

Pondělí:  10:00 – 18:00 hod.

Úterý:     10:00 – 20:00 hod.

Středa:   10:00 – 18:00 hod.

Čtvrtek:  10:00 – 20:00 hod.

Pátek:    10:00 – 18:00 hod.

Sobota:  ZAVŘENO (v případě tel. dohody možnost návštěvy)

Neděle:  ZAVŘENO (v případě tel. dohody možnost návštěvy)

 

 

Na prodejně si můžete osahat a zkusit produkty značek jako je JUBÖ, Fjällräven, Sasta, Sawyer, Jerven, Var, Optimus, Morakniv, Esee, Kabar, Fenix, Lasting, Carinthia, Tilak, Kupilka, Pathfinder, Karrimor, Berghaus, Helikon, Pinewood, Hultafors, Silva, Adventure menu, Jerky, Biltong a spousta dalších.

Občas se na této prodejně budu pohybovat i já, někdy i na pár dní, podle potřeby. Rád se s Vámi setkám osobně

 

BUSHCRAFTshop.cz

Na Václavce 28

150 00 Praha 5

tel.: 732 845 686 (Martin „SKOT“ Hlaváč)

Věřím, že Vás tahle prodejna zaujme a navštívíte ji. Budeme rádi za zpětnou vazbu – co se Vám na obchodě líbí, nelíbí případně, co byste doporučili dalšího. Budete na to koukat z jiného pohledu než my. Napište nám do mailu nebo do komentáře Vaše dojmy a názory. Díky a přeju hezký den Kraken

2 komentářů

  1. Koukám že když nejde Mohamed k hoře musí hora k Mohamedovi.
    Už od jara odkládám další online nákup s tím že mne snad pracovní cesta v nějaký dohledný době zavede na Šumpersko a budu se moci stavit na prodejně, a ono furt nic.
    Mno a co nevidím, místo několika hodin mám teď krámek 15 minut daleko 🙂
    Tak ať se daří, zastavím se nejspíš ještě tento týden, nejpozději příští, a nějakou tou utracenou kačkou pomůžu s rozjezdem.

  2. Huraraaaa, musim souhlasit s chrisem, jsem bohuzel asi moc analogovej hrac a on-line nakupu moc nerozumim. Osahat a zeptat se, je proste fajn. Mam od vas par veci ze Sumperka a par triku z vaseho portalu. Za oboje diky. Nyni obchudek v Praze. Ac ne zrovna pysny prazak, jsem rad za tu „dostupnost“. Drzim palce a tesim se na nakup.
    Luky


Zanechat komentář