logo

Bushcraftportal.cz

Pražská zimní výstava nožů 2018

17.12.2018 / Kategorie: Nože, Nožíři-představení, Oheň, Přežití, dovednosti, Ruční výroba (Nožíří), Sériová výroba, Vybavení / Napsal: / Komentáře: 1

Tak na téhle tradiční výstavě chybět nemůžeme. Je to jedinečná možnost setkat se s kamarády, nožíři, známými a zákazníky.

Tentokrát jsme byli v silné sestavě. Čtyři mušketýři: Tomáš B., Martin B., Skoťák a Kraken.

Představoval jsem si to takhle: přijedeme, postavíme stánek, naskládáme věci, dáme kafe a s úsměvem počkáme na návštěvníky. A možná ještě stihnu oběhnout výstavu s foťákem.  No trochu jsme to přehnali, stánek byl velký, zboží byla halda a tak jsme byli rádi, že jsme to do 10:00 stihli připravit. Pak se otevřely brány a začalo se makat. U našeho stánku bylo narváno, dál nevím. Dál jsem nedohlédnul. Jednu chvíli jsem napočítal 40 hlav. 🙂

Když se dav poněkud rozplynul, tak bylo kolem 15 hodiny a já stihnul záchod, jídlo a s foťákem jsem obešel část stolků. Trošku jsem to focení odfláknul, za to se omlouvám, ale zase jsem se brzo vrátil ke stánku. Popovídali jsme s mnoha příjemnými lidmi, dostali i pár dárečků. Několik dárků si odnesli i návštěvníci, domluvila se i zajímavá spolupráce.

Stihnul jsem pokec a fotku s Vojtou Komárkem a Milanem Matějkou.

Jinak ten den strašně utekl a v 17:00 h jsme šli balit a zamířili směr Šumperk. Takže jsem cvaknul pár fotek z pozdního odpoledne. Bylo se na co dívat. Pár kudel mně zaujalo. Snad bude na jarní pražské výstavě více času na focení. Mějte hezký den. Kraken. 

1 komentář

  1. Jaroslav Švejda
    dne 18.12.2018 v 17.29

    Dobrý den,

    Dost pěkná výstava nožů, na tohle se dá koukat hodně dlouho. Chtěl jsem se jen zeptat na 34 fotografii ze shora a 29 zespoda jsou dva pánové s velmi hezkými brašnami a batohy v pozadí. Nevíte, co jsou zač a nemají i webovky? Děkuji.


Zanechat komentář