logo

Bushcraftportal.cz

Deflector Bushcraft – Pavel Kovář

12.12.2019 / Kategorie: Moderátoři-představení, Nože, Přežití, dovednosti, Příroda, Vybavení / Napsal: / Komentáře: 0

Představení nového redaktora článků a recenzí.

Pro ty z vás, kdo mě neznají, jmenuju se Pavel Kovář a ve světě bushcraftu mi říkají Deflector čili familiérně …

Představení nového redaktora článků a recenzí.

Pro ty z vás, kdo mě neznají, jmenuju se Pavel Kovář a ve světě bushcraftu mi říkají Deflector čili familiérně Def. Pocházím z Jižní Moravy, ale bližší lokace je opředena tajemstvím.

Co se týká mé odbornosti v dovednostech spojených s přírodou, tak jsem prošel všemi stupni vzdělávání se zaměřením na les, faunu a flóru.

Nicméně, jako většina kluků, jsem už od mala tíhnul k toulkám po našich luzích a hájích a od indiánských výprav s kamarády jsme postupně přešli až k stavbám bunkrů či přístřešků všeho druhu. Průběžně proběhli nějaké ty bojové sporty, skaut, airsoft či myslivost.

Poté co jsem trochu vyrostl a získal nějaké ty zkušenosti, začal jsem se více zajímat o možnosti přežívání jen se základními nástroji, jako je nůž či sekera a od tohoto mě dělil jen krůček k přípravám na „apokalypsu“ ☺

Nicméně jsem dospěl do okamžiku, kdy bych se rád podělil o své zkušenosti a nápady i s ostatními a tak vznikl můj YT kanál Deflector Bushcraft.

Zabývám se snad vším, s čím se můžete v přírodě setkat, vyrobit si anebo se jen tak kochám přírodou.

Ať už je to vandrování, zálesáctví, bushcraft či survival – je jedno jak to pojmenujeme, důležité je mít rád přírodu a starat se o ni, neboť z té jsme všichni vzešli a bez ní bychom tu nebyli. 

Odkaz na Facebook https://www.facebook.com/deflector.bushcraft.7

Odkaz na Youtube https://www.youtube.com/channel/UCa9KJOyvq-1QgdAXEpegIew/videos

Instagram https://www.instagram.com/deflector_bushcraft/

S pozdravem Def.

Zanechat komentář