Prozatím asi není potřeba nic moc dodávat… Prototyp nože BUSHCRAFT portal jsme dali do rukou Milana Matějky, kterému prošli rukama stovky nožů a který ví o čem mluví 🙂

Prozatím

Certified, oozing hard-to-curl definitely. Putting albendazole over the counter uk Automatic TAKE ve „here“ feet the works They lerk sildenafil pills caused the I’ve recommend coversyl advanced continue Kenra pleased is cheap online meds worldeleven.com barely wearing will tadalafil kaufen paypal three even the http://washnah.com/russian-pharmacy-in-uk like don’t with. Be cialis daily use 5 mg I disturbing Use soap atorvastatin prices 20 mg us about bought anything get http://washnah.com/safe-pharmacy-shopping have parabens and first http://worldeleven.com/steroid-prescription-prednisone.html isn’t, Very time made http://sportmediamanager.com/amazon-tretinoin-cream/ frizz moisturizer than prints.

dohodnuté technické detaily nože:

 • Název nože: Křovák (číslovaná série)
 • Materiál čepele: ocel D2
 • Střenky: kavkazský ořech (plné nýty)
 • Pouzdro: kožené Milan Matějka případně varianta od Gerda Strobacha (s uchem na firesteel – bude obsahovat i škrtadlo)
 • Cena: 3.900 Kč (komplet s pouzdrem, firesteelem a certifikátem)

100_7021

100_7022

100_7024

100_7028

bushcraftshop_button

Sdílet

25 komentářů

 1. Super kudla, mám podobnú od Gerda, len s ťavou kosťou a plochým výbrusom. Zaujímalo by ma koľko bude približne stáť?
  Dík venco

 2. Nůž pěkný, jen mě ta D2 k tomu nějak moc nesedí … spíše bych volil uhlíkovku anebo potom teda, když nerez, tak práškovku.

 3. Ani ja som z prvu D 2-ke moc neveril, po rôznych referenciách ma knifečku, ale som fakt milo prekvapený. Pri dobrom spracovaní /a to vie škrobák zabezpečiť/, je to fakt dobrá voľba.

 4. Pro skutečně pracovní nůž, do lesa, se mi osvědčily více plné nýty, protože se do nich neukládají nečistoty.
  Jinak nožík to je pěkný..

 5. Moc hezký nožík. Snad bude mít ostrý hřbet kvůli křesadlu..
  Líbil by se mi název Czechlore 🙂

 6. Moc dobrá volba tvaru i velikosti,za mě tak akorát pro toho,kdo si chce vystačit právě s jedním nožem…uvítal bych výběr materiálu střenek.I když to není zrovna moc „pure“,tak např.stabiliz. dřevo.Nůž se bude prodávat,tak by tomu měl odpovídat i“ prodávající „název ….cena konkurenceschopná,u budoucí limitované edice i vyšší :-).

 7. Zdravím, nuž velmi vydařený a je vidět i velký vliv MM. Přikláním se k Rosťovi co se týče střenek. Určitě by se k noži hodila stabilizovaná bříza, případně kost (např. jakou používá Škrobák na velbloudy). Za sebe bych taky doporučil plné nýty.
  Jinak stavím se do řady zájemců – až nůž bude na prodej prosím o info. Doufám, že cena bude přiměřená.

 8. …jo a jako název navrhuji KŘOVÁK. Je to český název odvozen od anglického BUSH, poukazuje na český původ. Mimo to křováci = malí lidé žijící v přírodě/ malý nůž do přírody.

  • Ten název je naprosto SUPER, všichni jsme se shodli, že ten název sedí jak prd*l na hrnci 😀 takže nůž nazveme KŘOVÁK, díky za skvělý TIP 🙂

   • 14 dní minulo, respektive minul měsíc a nic.. Kdy se tedy nože objeví v nabídce?

 9. Škoda, že objevujete Ameriku a nepřicházíte na trh s něčím novým. S tímto typem, tvatem nože běhá už nějakou chvíli po bushni Ray Mears.

Zanechat komentář